KONST / Litografier / Litografier 15837112
nr 1583 7112
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Litografier, 2 st, Oramade lösa blad. Signerad, bladets mått: 62x75-59x74
Kondition: lösa blad slitage
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:40:57
100 kr
150 kr
200 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson